پیام فرستادن
خانه

Anping yuanfengrun net products Co., Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

شرکت مادر Qijie Anping Shenghe Metal Wire Mesh MFG Co., Ltd در سال 1999 راه اندازی شد. این شرکت در Anping واقع شده است که به "خانه مش سیم" در چین شهرت دارد. Qijie به ویژه برای صادرات توسط Shenghe تاسیس شده است. این شرکت سیستم مدیریت و استراتژی توسعه "یک تیم، دو برند" را پیاده سازی می کند! ما یک شرکت پیشرو در این خط با سرمایه ثبت شده 500،000 دلار آمریکا، پوشش 40،000 متر مربع، دارای 3 منطقه کارخانه، 30 دستگاه توری بافته شده از جنس استنلس استیل، 18 دستگاه توری سیمی جوش داده شده، 8 دستگاه مش برش و مسطح، و 2 دستگاه اتوماتیک هستیم. خطوط روکش PVC با مبلغ سالانه بیش از 20 میلیون دلار. محصولات اصلی عبارتند از: توری حشره ای از جنس استنلس استیل، پانل های نرده، حصار زنجیره ای، سبدهای گابیون، توری غربالگری بافته شده، مش سیم جوش داده شده، مش فلزی منبسط شده، فلز سوراخ دار و محصولات سیمی مختلف. هدف اصلی ما تضمین رضایت مشتری با ارائه محصولات با کیفیت برتر و قیمت مناسب است. ما از روش های کنترل کیفیت و تجزیه و تحلیل دقیق استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولات ما مطابق با استانداردهای بین المللی هستند. ترکیبی از قیمت های رقابتی، تحویل به موقع و تضمین کیفیت، ما را به بهترین انتخاب مشتری تبدیل می کند.

چین Anping yuanfengrun net products Co., Ltd نمایه شرکت 0

 

چین Anping yuanfengrun net products Co., Ltd نمایه شرکت 1

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

شرکت مادر Qijie Anping Shenghe Metal Wire Mesh MFG Co., Ltd در سال 1999 راه اندازی شد.Qijie به عنوان شرکت شعبه در سال 2015 تاسیس شد.این در Anping واقع شده است که در چین به "خانه مش سیم" شهرت دارد.Qijie به ویژه برای صادرات توسط Shenghe تاسیس شده است.این شرکت سیستم مدیریت و استراتژی توسعه "یک تیم، دو برند" را پیاده سازی می کند!

Anping yuanfengrun net products Co., Ltd Anping yuanfengrun net products Co., Ltd Anping yuanfengrun net products Co., Ltd
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

مارک های : X MESH

تعداد کارمندان : 51~100

فروش سالانه : 5 Million-10 Million

سال تاسیس : 2015

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Anping yuanfengrun net products Co., Ltd گواهینامه ها